Close

08. 06. 2017

Мало хто веде зараз бізнес лише в одній країні. Люди прагнуть до глобальності і саме за таких умов стають дуже популярним додатки, що спрощують життя тим, хто часто робить міжнародні дзвінки і при цьому хоче мати недорогий, якісний міжнародний звязок. 

18. 12. 2017

21. 07. 2016

20. 11. 2017

27. 09. 2017

07. 08. 2016

Довго можна сперечатися про ефективність онлайн курсів, таких як Coursera чи edX. Але те, що навчання за допомогою інформаційних технологій допомагає розвитку учня - це вже давно доведений факт.

27. 11. 2017

“Важливі не стільки твої ідеї, як уміння їх презентувати”.

У наші дні вміння презентації та самопрезентації стає критично важливим для спеціаліста. Без здатності "продавати" свої ідеї (якими б хорошими вони не були) можеш роками чекати підвищення чи інвестицій для проекту. 

После проведения Test UA Startups уже в 6 раз (как для джунов, так и для участников мидл+) мы заметили, что Test Summary Report является самой трудной частью соревнования. Некоторые команды даже не беруться пробовать написать его, а кое-кто даже подходил к нам после ивента с просьбой дать темплейт.

09. 09. 2016

У цьому розділі ви зможете знайти відповіді на питання: скільки буде тривати івент, що робити, якщо немає команди, або потрібно замінити одного з учасників команди. Та як оцінюється робота після тестатону.

Команда QWERTY є 2-разовим переможцем у номінації Best Web Team у TestUAStartups #4 (Харків) та TestUAStartups #5 (Київ). 

Учасники поділяться своїм досвідом переможної стратегії, на що варто звертати увагу та як розподіляти час серед членів команди, щоб встигнути набагато більше. 

Перед началом Тестатона каждой из команд будет отправлена ссылка на Google Sheets документ и открыт доступ для его редактирования. Именно в этой таблице участникам Test UA Startups предстоит описывать найденные баги и предлагать возможные улучшения тестируемого приложения. 

19. 12. 2016

Test UA Startups - це проект, який об’єднує українські стартапи та тестувальників. Проте насправді, за Test UA Startups стоїть набагато більше: це і море фану, і нетворкінг, і нові знання та звісно ж перевірка якості проектів - стартапів

Олексій став вже "почесним" суддею тестатону Test UA Startups. Він старожил, який брав участь у 4 з 5 проведених. Тому кому, як не йому розказувати на що звертають увагу судді тестатону, за що знімаються бали та як отримати найкращі результати за всього 5 годин тестування.

Блог

Стартапи

ТАКОЖ ДІЗНАЙТЕСЯ ПРО...

Партнерів

Суддів

Якщо в тебе ще лишилися питання, то пиши нам на info@testuastartups.com

2015 - 2018 © All Rights Reserved.