Close

ТИ ОТРИМУЄШ

У нас ти зможеш поспілкуватися з цікавими тестувальниками, обговорити професійні питання, оцінити роботи учасників та дати їм корисні поради, а також з'їсти  багато печива та цукерок!

Нові знайомства з досвідченими тестувальниками з усієї України

Досвід командної роботи під час перевірки дефектів

ЧОМУ ВАРТО СТАТИ СУДДЕЮ?

Досвід тестування нового цікавого продукту та спілкування зі стартаперами

Розміщення інформації про тебе, як суддю на сторінці www.testuastartups.com/judges

Чудове доповнення до твого CV та Linkedin

Якщо у вас досвід роботи більше 5 років та мінімум 2 роки роботи у даній номінації.

Ми раді бачити вас у суддівській колегії Test UA Startups у таких номінаціях як:

- Web Testing

- iOS Testing

- Android testing

ХТО МОЖЕ СТАТИ СУДДЕЮ?

Судді традиційно присутні 1го дня для знайомства з учасниками вранці та ввечері для оцінювання робіт учасників, а також 2го дня на нагородження переможців.


КОЛИ МАЄ БУТИ ПРИСУТНІМ СУДДЯ?

ANDROID

СУДДІ ПОПЕРЕДНІХ ІВЕНТІВ

WEB

IOS

ОЛЕКСІЙ БУРДІН

  " Для мене тестатон це нагода поспілкуватися з іншими тестерами, отримати від них частину їхнього досвіду, побачити їхні підходи до тестування та співпраці в команді. Також це можливість розфокусуватись, оцінити свій досвід з різних боків, освіжити робочі щоденні думки та подивитись по новому на речі, що давно стали звичними для мене. 

   Я б сказав, що судити тестатон - це як груповий виступ на конференції, коли тему доповіді ти дізнаєшся тільки під час підготовки до неї.

   Час оцінювання робіт разом із іншими суддями схожий одночасно і на здачу, і на приймання іспиту. Це цікавий досвід вироблення спільних рішень у дуже досвідченій команді. Так, ніби мене безплатно взяли пограти у Лізі Чемпіонів! 

   Це надихає мене на подальший розвиток у галузі тестування та в черговий раз доводить: 

Testing's not dead! "

Суддя Test UA Startups 1 / 2 / 4 / 5 / 6  у Києві та Харкові

 "  Я дуже зрадів, коли TestUAStartups вирішили проводити у Харкові. Оскільки багато тестувальників міста знали мене та хотіли бачити у своїй команді, я вирішив бути нейтральним і приєднатися до команди суддів. 

   Робота судді дуже відповідальна, адже ти оцінюєш баги, заведені різними людьми по різному. Суддя має визначити важливість та коректність опис дефекту опираючись не тільки на свій досвід, але й на контекст продукту та звички учасників.

   Протягом івенту ми з колегою Андроід-суддею Олександром також знайомилися з продуктом, знаходили дефекти та відзначали особливості. По закінченню тестування ми разом із командою стартапу розглядали кожний баг, відтворювали та визначали важливість для продукту. Це була атмосфера реального тріажа, де суддя виступає у ролі представника тестувальника, аргументуючи той чи інший дефект. Наступного дня ми дали фідбек-сессію командам, де поділилися своїми враженнями та відповіли на запитання. Це було важливо для команд, адже вони хотіли дізнатися результат та свій рівень.

   А ще я зробив дуже багато лайків та репостів у фейсбук :-). Та наступного дня був у ейфорії від вікенду. Дякую організаторам за якість проведення та бажаю вдалих наступних тестатонів у інших містах України. "

Суддя Test UA Startups 4 у Харкові

ДМИТРО СИРКІН

Якщо в тебе ще лишилися питання, то пиши нам на info@testuastartups.com

2015 -2017 © All Rights Reserved.